• World-Class Quality

    z
    Green Beach Hotels

Eşsiz Manzara

Antalya, Kaş, Kalkan'ın eşsiz deniz ve doğa manzarasına doyamayacaksınız. Kışla Koyu'nun tamamına hakim, denize sıfır 400 metre platform plajımızın tadını çıkarın.

Kolay Ulaşım

Kalkan Merkez'e sadece 950m uzaklıkta olan otelimiz, Kaş Merkez'e sadece 25km uzaklıktadır. Ayrıca Kaputaj plajı'na 7 km; Patara plajı'na ise 12 km uzaklığındayız.

İncelik ve Zerafet

Otelimizdeki deniz üzeri platform plajımızda 09:00 ile 20:00 saatleri arasında Bar ve Snack servisimiz; 20:30 ile 24:00 saatleri arasında alacart restoranımız hizmet vermektedir.

Sakin ve Huzurlu

Günlük hayatımızda yaşadığımız stresten arınmanın en güzel yolu, gürültüden uzak, huzurlu mekanların enerjisini içimize çekmekten geçer.

Green Beach Hotels: Sakin ve gürültüden uzak, ideal güneşlenme ve dinlenme yerleri, Bed & Breakfast

ANTALYA - KAŞ - KALKAN

Green Beach Hotels

Green Beach Hotels, Turkuaz rengi denizi ev muhteşem doğa manzarasıyla dünyaca ünlü Kalkan koyunda Bed & Breakfast konseptinde hizmet vermektedir. Otelimiz mavi bayraklı deniz üzeri platform plajıyla sizlere caretta carettalarla birlikte yüzme imkânı ve eşsiz deniz keyfi sunar.

Akdeniz’in doğal mirası zeytin ağaçlarının altında göz alabildiğine eşsiz deniz manzarası eşliğinde mükemmel bir tatil keyfi sizleri bekliyor.

BİZE ULAŞIN

Kahvaltı

Akdeniz’in doğal mirası zeytin ağaçlarının altında göz alabildiğine eşsiz deniz manzarası eşliğinde mükemmel bir açık büfe kahvaltı keyfi sizleri bekliyor.

Alacart Restorant

Gökkubenin cömertçe bizlere sunduğu sonsuz gibi görünen yıldızların altında deniz üstü platformumuzda romantik bir akşam yemeği keyfi için alakart restoranımızı sizlerle buluşturuyoruz.

Sakin ve Huzurlu

Akdeniz'in incisi Kalkan'ın eşsiz doğa ve manzara güzelliklerine otelimizde tanık olacak, her akşam güneşi sahilde batırmanın keyfine varacaksınız.